Отже, ви займаєтеся обстановкою кухні, в якій лише закінчили ремонт. Шпалери поклеєні, плитка укладена. Ваша кухня відноситься до того типу, де передбачена обідня зона. Що ж, ви приблизно вирішили, в якому стилі і кольорі будуть кухонні меблі, і вже думаєте про те, який же вибрати стіл, а до нього заодно і стільці.
Якими критеріями вибору стільців скористатися
Природно, що стільці не повинні “вистрибувати” із загального стилю кухні і особливо столу. Гармонія у всьому – запорука успіху в будь-якій справі. Також подумайте, які ви хочете: м'які або жорсткі, стаціонарні або складані, з якого матеріалу. Варто врахувати і висоту стільців, а також те, наскільки вони підтримують правильну поставу. Загалом, факторів дуже і дуже багато. Ціна, матеріал, міцність і дизайн – перше, що кидається в очі всім покупцям. Але є й інші моменти.
Один з найважливіших – ергономіка, тобто, наскільки стілець зручний не лише для сидіння на ньому, але і наскільки легко його пересунути на інше місце, чи не заважає він процесу приготування їжі.
Варто звернути увагу і на компактність. Це може істотно вплинути на вибір, особливо, якщо кухня у вас не відрізняється великими розмірами.
У магазині обов'язково випробуйте вподобані стільці. Посидьте на них, оцініть їх зручність. Пам'ятайте, стопи повинні повністю торкатися підлоги, коліна зігнуті під кутом 90°, внутрішня сторона колін не повинна впиратися в край сидіння. У такому випадку, ви не втомитеся, навіть якщо будете сидіти потім на цьому стільці дуже довго.
Які бувають стільці для кухні
М'які кухонні стільці, безперечно, зручні. Але, оббивка з часом може втратити форму, забруднитися (її складніше почистити), з'являються вм'ятини, іноді доводиться повністю замінювати “начинку” стільця. Тоді оббивку потрібно вибрати з такого матеріалу, який не боїться вологого прибирання. А жорсткі стільці не такі зручні, хоч і служать, зазвичай, набагато довше. Складні стільці дозволяють вирішити проблему маленької площі на кухні. Стаціонарні найкраще підійдуть для великої кухні.
Сидіння можуть бути найрізноманітнішим: круглим, квадратним і інших геометричних форм. Дерев'яні стільці вважаються одними з найпрактичнішими, догляд за ними не вимагає багато сил і часу. Стільці з металевим каркасом вписуються в більшість дизайнерських рішень. Крім цього вони зручні і міцні. Пластикові – найдешевші, але не завжди витримують велику вагу. Зате їх легко пересувати і догляд за ними дуже простий. Скляні хоч і виглядають повітряними і невагомими, але підняти їх і тим більше пересунути буде проблематично.
Як вибрати барні стільці для кухні
Останнім часом багато хто намагається обладнати кухню барною стійкою. Природно, що до неї потрібно придбати не будь-які, а саме барні стільці. Вони теж відрізняються великою різноманітністю. Наприклад, бувають металеві, дерев'яні, плетені, пластикові, з м'якою оббивкою. Що собою являє такий стілець? У двох словах: маленьке сидіння на високій ніжці. Є моделі зі спинками і без. Найкраще їх використовувати при оформленні кухні в стилі модерн, хай-тек або мінімалізм.
Стильовий вибір стільців для кухні
Класика. Якщо ви робите кухню в класичному стилі, обійтися без дерев'яних стільців буде дуже складно. Зараз виробники пропонують величезний вибір таких кухонних меблів, з різними декоративними деталями, на які і розрахована класика. Це, наприклад, стільці з різьбленими спинками, з шкіряними сидіннями, з різкими лініями або, навпаки, м'якими кутами. Класика теж буває різною.
Модерн. Для любителів стилю модерн добре зупинити свій вибір на стільцях сталевого кольору з блискучими ніжками. В асортименті можна знайти алюмінієві або пластикові, є з тканинної оббивкою і без неї. Такі стільці прості, без зайвої декорації. У них головне – чіткість ліній, прямі форми, закруглені кути.
Прованс. Ще один цікавий стиль, який створює особливий затишок в кухні, робить її по-справжньому сімейною і милою. Він вимагає стільців, виконаних з дерева, з гнутими ніжками, плетеними округлими спинками, бажано в чохлі світлого кольору, оббивкою з квітковими мотивами.
Як бачимо вибір стільців є найрізноманітнішим. І ви можете вибрати, ті які будуть вам подобатися і підійдуть до інтер'єру вашої кухні. А замовити меблі для кухні ми пропонуємо у Дизайн студії меблів “New Art”. Компанія має багаторічний досвід виробництва меблів, у своєму виробництві використовує лише якісні матеріали, а сам процес виробництва проходить на імпортному обладнанні. Замовити меблі “New Art” ви можете завітавши в магазин меблів, що у місті Тернопіль, по вулиці Руській,4, або зателефонуавши за номером телефону – +38096-452-72-19. Також рекомендуємо переглянути веб-сайт компанії, на якому, окрім каталогу меблів, є багато цікавої інформації, що допоможе вам правильно оформити кухню чи будь-яке інше приміщення.
Немає коментарів:
Дописати коментар