Перше, що бачить людина, потрапляючи в квартиру, це прихожа. Тому вона вважається “обличчям” будинку. Головне завдання дизайну прихожої полягає в правильній організації невеликого простору. При цьому важливо зробити приміщення функціональним і зручним, зберігши атмосферу тепла і домашнього затишку.
Меблі для прихожої
При виборі меблів для прихожої необхідно спиратися на стильове оформлення всього будинку.
Головними атрибутами прихожої є:
Шафа, комод, підставка для взуття, вішалки для зберігання парасольок і верхнього одягу.
Велику шафу слід встановлювати у разі відсутності гардеробної в квартирі. В інших випадках можна обійтися одними вішалками. Для прихожої ідеальним варіантом стане шафа-купе, оскільки для невеликих кімнат єдиним рішенням є розсувні двері.
Для сидіння важливо передбачити пуф або лавку.
Важлива роль у прихожій відведена дзеркалам. З їх допомогою можна зробити приміщення більш широким. Найкраще якщо воно буде на весь зріст. Дзеркало може бути частиною шафи або встановлене окремо.
Колірного рішення прихожої
Розробляючи дизайн прихожої, як і інших приміщень квартири, важливо правильно підібрати кольори. Адже від відтінків, включених в інтер'єр, залежить те, наскільки простір буде комфортним і затишним. При виборі колірного оформлення слід спиратися на гармонію в поєднанні різних відтінків.
Колір інтер'єру прихожої повинен відповідати стильовому оформленню всього будинку і при цьому відрізнятися від інших кімнат. Наприклад, якщо квартира виконана, в основному, в пастельних тонах, то для прихожої підійдуть темні відтінки.
Оскільки прихожа не є житловим простором, то в її інтер'єрі можна втілити будь-які ідеї. Не порушуючи загальний стиль квартири, можна використовувати яскраві кольори.
Для невеликих прихожих використовувати темні кольори не рекомендується. Таке виконання зробить приміщення більш вузьким і тісним.
Освітлення в прихожій
Оскільки головною проблемою прихожої є відсутність джерела природного освітлення, то завдання дизайну зводиться до компенсації цього недоліку. Організувати освітлення слід таким чином, щоб його яскравість була максимально наближена до яскравості сонячного світла. Для цього рекомендують користуватися такими прийомами.
У прихожій має бути як мінімум два світильники, що забезпечують розсіяне світло. Якщо приміщення довге, то знадобитися більше джерел. Таке освітлення створює доброзичливу теплу атмосферу, і воно просто необхідно при прийомі гостей.
Також слід організувати місцеве освітлення, яке може бути розташоване біля дзеркала або інших найбільш важливих предметів. Не зайвим буде установка нічника, який можна було б включати вночі, не дратуючи себе яскравим освітленням.
Щоб зробити високу стелю візуально нижчою, світильники потрібно трішки опустити. У цьому випадку стеля виявиться затемненою. Таке рішення зробить невеликий простір прихожої більш гармонійним. Зробити стелю, навпаки, вищою, можна, направивши лампи вгору.
Декор в прихожій
Додати інтер'єру прихожої завершеність, наділити її затишком дозволить використання елементів декору. Це можуть бути килимки, величезні вази, світильники, квіти, панно, фотографії. Часто дизайнери пропонують використовувати контрастні до колірного оформлення кімнати двері. Будь-яка яскрава деталь може стати відмінною прикрасою приміщення.
У прихожій з пустими стінами добре виглядатимуть картини. Якщо простір досить великий, то можна обладнати цілу галерею. Однак картини повинні бути обов'язково в рамках і поєднуватися із загальним стилем квартири.
Прихожа на замовлення - це незамінний спосіб встановити у своїй прихожій зручні і красиві меблі. Для багатьох квартир не завжди вдається підібрати відповідний гарнітур для прихожої серед стандартних моделей. Дизайн студія меблів “New Art” займається виробництвом корпусних меблів і пропонує виготовлення меблів для прихожої на замовлення по вашому проекту. Меблі для прихожої на замовлення відрізняється своєю функціональністю та індивідуальним стилем, замовник сам визначає форму і дизайн прихожої.
Немає коментарів:
Дописати коментар