Багато підприємців, та й не тільки, воліють виконувати частину роботи вдома. Це набагато економніше, ніж оренда офісного приміщення, а також не потрібно витрачати час на дорогу і нервувати стоячи в автомобільних пробках. Працюючи вдома, бажано мати окрему кімнату, в якій ніхто не зможе перешкодити займатися своїми справами. Домашній кабінет - це особливе приміщення, яке є невід'ємною частиною будинку, котеджу, особняка або квартири поважаючої себе респектабельної і успішної людини - будь то політик, письменник, архітектор чи бізнесмен. Основне призначення домашнього кабінету - це робота в затишному домашньому середовищі.
Щоб не заважали сторонні звуки під час роботи, кабінет не рекомендується розташовувати поруч з вітальнею або дитячою кімнатою. Кабінет, щоб швидко не втомлюватися, повинен викликати комфортний стан. Робоче місце має бути розташоване так, щоб працююча у ньому людина не знаходилася спиною до вікна або дверей. І найголовніше - в кабінеті має бути гарне комбіноване освітлення.
Обладнати кабінет можна, на опалювальному балконі, використавши окрему кімнату або горище, зробивши там попередньо ремонт. Але якщо у вас великий будинок або квартира, і є можливість облаштувати великий кабінет, то його слід обладнати найкращим чином. Дизайнери студії меблів “New Art” з радістю допоможуть вам підібрати усі необхідні матеріали, щоб створити максимально комфортний і функціональний кабінет.
Дизайн Домашнього Кабінету
Вибираючи дизайн інтер'єру домашнього кабінету, насамперед, слід враховувати рівень достатку власника, його побажання і смаки. Також визначити спрямованість і функціональні особливості цієї кімнати. Інтер'єр повинен створювати для власника творчий робочий настрій і налаштовувати на діловий лад.
Також обстановка кабінету повинна бути наповнена домашнім затишком і комфортом, приносити гарний настрій і задоволення. В цілому його оформлення, оргтехніка, меблі та інше підбираються з урахуванням смаку майбутнього господаря і залежно від стилю обраного дизайну.
Кабінет може бути оброблений в класичному стилі з дерев'яною обробкою з колонами і мінімалізмом в деталях. Якщо власник кабінету творчий працівник, то краще всього вибрати постмодерністський напрямок - це, ламані лінії, незвичайні колірні гами і велика кількість різних, дрібних деталей. Для шанувальників мінімалізму підійде витонченість хай-тек: ніяких зайвих деталей і прикрас, все практично і просто.
Підбір матеріалів для обробки кабінету залежать від обраного стилю дизайну. Але бажано і враховувати оформлення самого будинку. Шпалери вибираються будь-якого приємного для вас кольору, але краще всього виглядатимуть з бежевим, персиковим, світло-рожевим або золотим відтінком. Категорично не рекомендуються яскраві кольори. Вони, будучи потенційними подразниками, будуть постійно відволікати від роботи.
Підлога в кабінеті зазвичай підбирається аналогічній у всьому будинку. Можна зробити її і з іншого матеріалу, але це залежить вже від смаку господаря. Звичайно ж, кабінет неможливо уявити без елементів дерев'яної обробки. Вставки, виготовлені з деревини, додадуть кабінету вишуканість, комфорт і діловий стиль.
Меблі для Кабінету
Меблі в домашньому кабінеті грають, напевно, головну роль. Звичайний стандартний набір будь-якого кабінету складається з стола, робочого крісла, дивана і книжкової шафи. Якщо дозволяє площа, можна додатково встановити пару крісел і невеликий журнальний столик, за яким можна поговорити з друзями.
Центром кабінету є робочий стіл, якому приділяється особлива увага, особливо його довжині і ширині. Класичне робоче місце з висувними шухлядками і пеналами - це вже пережиток минулого. Активна сучасна діяльність вимагає зовсім інших конструкції робочого столу. Це, можливість регулювати його по висоті, а також висувні бокові системи, що дозволяють швидко збільшити його площу і наявність додаткових модулів потрібних для установки робочого комп'ютера.
Стіл також повинен володіти необхідною для роботи функціональністю. Якщо, наприклад, доводиться виконувати креслярські роботи, то стільниця повинна бути великою і мати невеликий нахил. Також на столі або в ньому повинні знаходитися невеликі відсіки для зберігання письмового приладдя і інших різних дрібниць.
Важливим елементом домашнього кабінету є і зручне крісло, яке є запорукою доброго здоров'я та плідної роботи кабінетного працівника. Бажано вибрати крісло багатофункціональне, яке можна швидко трансформувати під індивідуальні особливості.
Для зберігання документів, книг, різних довідників і папок повинна бути встановлена уздовж стіни бібліотечна шафа, яка може бути відкритою, або з дверцятами зі скла взятого в декоровану дерев'яну рамку. Якщо ж документи зберігаються в папках, то книжкову шафу можна замінити стелажами.
Освітлення
Освітлення кабінету повинно бути верхнім і розсіяним. А робоче місце з комп'ютером має мати джерело окремого світла. Цю роль може ідеально виконати настільна лампа. Її потрібно розміщувати так, щоб на моніторі і столі не було ніяких тіней, а також лампа не повинна засліплювати очі. Світильник, розташований за спиною, буде створювати відблиски на екрані, що заважатиме роботі. Іноді при дотриманні всіх правил освітлення все одно під час роботи відчувається невеликий дискомфорт. Це, цілком можливо, через які перебувають на столі різних статуеток, декоративних сувенірів та інших непотрібних штучок з блискучими поверхнями.
При правильно поставленому освітленні робота в кабінеті повинна бути приємною і ефективною. Домашній кабінет - це рішення, яке задовольнить ваші амбіції, і забезпечить плідну роботу в умовах комфорту. Дизайнери студії меблів “New Art” допоможуть вам підібрати меблі на замовлення і створити затишок і комфорт у вашому кабінеті.
Немає коментарів:
Дописати коментар