Меблі для ванної кімнати - стильно і комфортно



Як забезпечити собі бадьорість духу і тіла на цілий день? Почніть його з проведення гігієнічних процедур в зручній і комфортній ванній кімнаті.

 А комфорт, як відомо, полягає в дрібницях. Меблі для ванної кімнати – ті предмети щоденного використання, які грають помітну партію в оркестрі ванного простору.



Що включає поняття меблі для ванної кімнати?

 Міцні, надійні і естетично привабливі вироби санітарного призначення для створення комфорту і відмінного настрою. Тумби під умивальники, пенали і шафки. Усі ці предмети щоденного ужитку створюють додаткові місця для зберігання ванного приладдя, а також задають тон в створення затишку приміщення. Тумба під умивальник  до ванної кімнати повинна відповідати не лише Вашим уявленням про красу і комфорт, її розмір треба вписати в площу ванни, щоб усі деталі інтер'єру виглядали гармонійно.
Для більшого комфорту краще використати тумби під умивальники  з декількома відділами для зберігання дрібниць.
Пенали і шафки допоможуть економно використати простір приміщення. Зручним і практичним варіантом стануть підвісні моделі, які легко встановлюються, навіть в маловикористовуваних кутках кімнати, і не вимагають особливого догляду.


Критерії підбору меблів для ванної кімнати:

 ·     Слід приділяти увагу функціональним моделям.
·        Меблі для ванної кімнати  не повинні перевантажувати внутрішній простір приміщення.
·   Віддавати перевагу слід  моделям з якісною фурнітурою, що збільшує зносостійкість продукції.
Ми створимо єдиний функціональний ансамбль меблів для Вашої Ванної кімнати, ідеально доповнюючий  один одного. Меблі для ванної кімнати - ціна якої Вас приємно здивує, пропонує  компанія “New Art”. 

Порядок в шафі-купе: розмістимо одяг правильно



Кожному з нас хочеться бачити порядок не лише в квартирі, але і в шафах. А чому не завжди виходить так, як ми бажаємо? Причини завжди знайдуться на це питання: не вистачає місця в шафах, квапимося і кладемо речі куди попало, а деколи і присутня наша лінь. І все - таки, давайте, спробуємо навести лад в наших шафах-купе для одягу.


Економимо місце в шафі-купе на замовлення


У цій статті студія дизайн меблів «New Art» пропонує декілька простих, але дуже корисних порад.


Перше - це знайти кожній речі відповідне місце і тим самим підтримувати порядок в шафі-купе на замовлення постійно. Тоді весь одяг буде завжди на видному місці. І так почнемо наводити лад в шафі. Найшвидше розділити одяг по сезонах, тобто по групах - зимова, літня і весняно - осіння.  Для кожної групи потрібно виділити в шафі відділення, де вона зберігатиметься -  для одягу, який носиться в даний момент і для речей, які чекають свого сезону. Для групи, які в даний момент Ви не носитимете краще використовувати антресолі або окрему шафу. Якщо такої можливості немає, то покласти їх на верхні полиці, упакувавши в прозорі коробки або контейнер. Далі потрібно відокремити потрібний і непотрібний одяг, тобто речі, які носите постійно і ті, що Ви хочете викинути, подарувати кому чи - відвезти на дачу. Розділите весь одяг і лишнє приберіть в шафі, останнє в коробки, щоб  не займало місце.


Пріорітети в сортуванні одягу

Зараз, коли Ви розсортували речі, починайте їх складати в шафу.   
1.     Центральне місце в шафі-купе відведіть для повсякденних речей і одягу для роботи.
2.     Домашні брюки і кофти зберігати окремо від офісних костюмів;     - на одну полицю покладете один вигляд одягу: Наприклад, трикотажні речі. Дизайнери рекоментують для таких речей використовувати висувні лотки з бортами. Щоб джемпер або футболка не м'яли, то не складайте їх, а акуратно скачуйте. 


3.     Нижню білизну - краще покласти в окремі білизняні ящики, які можна розділити на секції за допомогою картонних перегородок або складете в коробки і спеціальні органайзери для таких речей. Які можуть запропонувати дизайнери компанії.
4.     Коли складаєте речі на полицях, то ті які використовуєте постійно покладете на видне місце, а інші углиб.
5.     Вечірні плаття приведіть в порядок (почистіть, освіжіть) і акуратно складіть їх загорнувши в тонкий папір або помістіть в бавовняний мішок. Зберігати краще в окремій коробці або якщо на вішалці, то в стороні від постійно використовуваних речей.      


6.     Ремені, галстуки - зручніше зберігати на дверцях шафи. Якщо немає спеціальної вішалки на дверцях, то зробіть її самостійно. Наприклад, з вішалки для рушників у вигляді щаблини, а після на неї повісити гачки.     

7.     Речі на плічках  - для зручності підберіть плічки під розмір шафи, краще всього підійдуть дерев'яні. А для речей з тканин, що легко деформуються, використовуйте спеціальні м'які плічки.

8.     Спідниці, блузи, плаття і брюки повісити окремо або комплектами. Це дозволить заощадити місце в шафі.      


9.     Взуття:  зручніше зберігати в коробках. Щоб не відкривати кожну коробку у пошуках потрібної пари, то прикріпіть на торці коробки фотокартки взуття, кольорові наклейки або підпишіть. Коробки компактно поставте на дно шафи, враховуючи при цьому розміри коробок і наскільки часто дістаєте ту або іншу пару взуття.

Ідеальний підхід до речей в шафі-купе

Думаю, що коротко сказали про всі речі. На закінчення відзначу, що мінімум двічі в рік плануйте робити сезонну ревізію своїм речам, тоді Ви знатимете завжди, де і що зберігатися.  Не забувайте, що на видному місці в шафі має бути лише одяг поточного сезону і можете залишити лише декілька екземплярів весняного і осіннього періоду, які згодяться у будь-який час: кардігани, жакети, брюки, джинси, спідниці, тренувальний костюм. Одяг не по сезону  спочатку приведіть в порядок: поперіть, виведіть плями, пришийте ґудзики, полагодите застібки, відпрасуйте. І після складайте його в невеликі картонні коробки або тканинні мішечки і відправляйте на антресолі або в коробки. Підійшов час і поглянути, як може виглядати ідеальна шафа на замовлення для одягу. Але перед цим скажу, якщо хочете придбати шафи металеві або одежні, стелажі і картотеки, то відвідайте магазин студії меблів «New Art» і досвідчені дизайнери нададуть вам вичерпну інформації по будь-яких питаннях.

Меблі для передпокою: як зробити перше враження приголомшливим!



Якою б скромною не була обстановка в передпокої, вона має бути привабливою та зручною. Звичайно, відповідати стилю квартири. Декілька вішалок  або шафа-купе, комод або тумба з дзеркалом, банкетка або стелаж для взуття - варіантів пропонується багато, і вибрати оптимальний іноді нелегко.




Поради з вибору меблів для передпокою



 Дизайнери рекомендують вибирати меблі для передпокою відповідно стилю, але при цьому не здаватися занадто декоративними. Оскільки кімната невелика, тут допускається не більше 1 колірного або стилістичного акценту. Зазвичай його роль грає банкетка  чи дзеркало. Найпопулярнішими в сучасних інтер'єрах можна назвати три концепції. У передпокоях вони втілюються таким чином.

Вмонтовані меблі безперечно є більш місткими. Пояснення просте : шафа від підлоги до стелі використовує увесь простір до останнього сантиметра. Корпусні меблі такої можливості не мають. Тому вмонтовані шафи в передпокій набувають все більшої популярності.




Мінімалізм

 Мінімалізм - техно, хай-тек, конструктивізм і інші відрізняються один від одного у вибиранні виразних засобів. Але основу - мінімум предметів, мінімум кольору, використовують однакову. Оскільки передпокій не є стилістично яскравим приміщенням, то в оформленні передпокою іноді складно вловити різницю.


1)      Меблі в стилі мінімалізму відрізняються чіткими, правильними геометричними формами, великою кількістю площин, відсутністю прикрас і скромною колірною гаммою. Техно пропонує два тони, включаючи білий, хай-тек - три. Єдина можливість впливати на візуальне враження - контраст кольорів в меблях. З усіх можливих моделей дизайнери студії меблів «New Art» рекомендують вибрати передпокій, в якому корпус виконується з темного матеріалу, а фасад - зі світлого. Ця проста комбінація робить обстановку куди виразно.



2)      Друга особливість таких передпокоїв - активне використання простору. Висувні сидіння і полиці, поворотні дзеркала, трансформери - типова ознака сучасних меблів. Мінімалізм вважає багатофункціональність великою гідністю.



3)      Третя особливість - перевага відкритих конструкцій - полиці, відкриті відсіки для зберігання, стелажі, і монтаж на стіну. Консольні меблі у будь-якій модифікації - кращий варіант для холу.

   Урбаністичний стиль


 Друга стійка тенденція - урбаністичний стиль: лофт, індастрі, комерційний лофт. Реалізувати цю концепцію в міській квартирі досить складно: незважаючи на простоту принципів і широкий вибір обробки лофт вимогливий і до матеріалів, і до поверхонь, і до розміщення в просторі.

·          При невеликій площі холу в стилі лофт вся обстановка зводиться до старовинної чавунної підлогової вішалки і такої ж підставки для парасольок. Яка кількість одягу і в якому стані умістить така вішалка, прихильників стилю цікавити не повинно. Дерев'яна настінна вішалка перетворюється на грубо оброблені дошки з бронзовими гачками, позеленілими від старості.



·          Інший варіант, ближчий до індастрі, пропонує в якості зразка професійний гардероб або багажне відділення вагону. По периметру кімнати монтують полицю-антресоль, знизу або до стіни закріплюють штангу під вішалки. Роль комода грають сітчасті сталеві полиці. Дзеркало або притуляється до стіни, або заповнює собою усю стіну. Цілком можливо, що розміщення штанги так високо буде не зовсім зручне. Але, замість того щоб встановити штангу нижче, пропонується використати палицю для зняття одягу.

 Скандинавські мотиви



Скандинавський стиль - третій фаворит у світі інтерєрної моди. По методу організації простору ближче до сільських стилів, по доступній кількості віщій і колірній гаммі - до лофт. Концепція прекрасно підходить до міських жител, оскільки однаково успішно реалізується і в маленьких, і у великих приміщеннях.



1)      Передпокій, що заповнює собою нішу, або що імітує її - звичайний скандинавський варіант. Вгорі ставлять антресолі як закриті, так і відкриті, внизу - відсіки під взуття з сидінням. На задню стінку отриманої "ніші" закріплюють гачки для одягу. Меблі білі, колірним акцентом виступають речі.


2)      Інший варіант для маленьких холів - каркасна підлогова вішалка. Зручніше тим, що одяг тут висить на плічках. Зазвичай каркасна модель мобільна і може переміщатися. Взуття залишають на полицях.



3)      Скандинавський стиль "не любить" шафи і пенали. У передпокої краще розмістити високий комод з дзеркалом і банкетку, але одяг все ж залишають на вішалці.





         Найскладніше підібрати обстановку для маленьких передпокоїв, особливо неправильної форми, чим часто грішать не лише знамениті «хрущовки», але і багато інших панельних будівель. Передпокій  зазвичай утворюється як залишковий простір після планування житлових і господарських приміщень, тому рідко буває просторим і зручним.

1)      Відкритість - в маленькому передпокої усі конструкції мають бути відкритими. Якщо у виробі підкреслюється каркас - его кращий варіант. Від шаф-купе і глухих шаф суконь треба відмовитися, і не лише із-за розмірів, але і тому, що моделі відкриті зорово не зменшують приміщення.


2)      Розташування - в першу чергу заповнюється верх і низ. Це можуть бути відкриті антресолі - обов'язково під стелю, або просто полиці. Внизу - такі ж відсіки під взуття. Глухі дверці допустимі тільки в обувнице.



3)      Для збереження речей від пилу використовують контейнери - плетені, матер'яні, пластикові, залежно від стилю інтер'єру.


4)      Вертикалі - утворюються будь-яким доступним способом. Стенд з гачками у вигляді вузьких вертикальних рейок, вузькі відкриті відсіки суконь, ніша, розділена перегородками на сектори для одягу, і інше. Дуже непогане рішення - дуже вузький і високий пенал, вміст якого висувається разом із стулкою, на кшталт висувного ящика. Такой відсік може бути глухим із-за невеликої ширини фасаду.



5)      Кутовий модуль допускається тільки Г-подібний. У невеликій передпокої-коридорі зрізувати кути не можна. Тут вони підкреслюють геометрично правильну форму приміщення. Якщо ж хол не лише маленький, але і складної форми, кутові модулі застосовують для своєрідного "вирівнювання" кімнати, щоб надати їй правильніші контури.



6)      Дзеркало - далеко не такий універсальний засіб, як прийнято вважати. Якщо в передпокої воно виявляється навпроти дверей, то візуально як двері і сприймаються, і не лише не розширює кімнату, але і зменшує. Для невеликих холів прийнятніше вузьке довге дзеркало, яке розміщують так, що б воно відбивало мінімум предметів. Без тумби цілком можна обійтися, її роль зіграє поличка.



7)      Розміри - глибина предметів залежить від площі передпокою. Існують варіанти міні-передпокоїв з глибиною до 30-35 см, що дозволить облаштувати і найвужчий коридор. Важливо дотримуватися пропорціональності: чим менше ширини виробу, тим більшою має бути висота, і навпаки. Тоді предмети стають або яскраво вираженими вертикалями, або горизонталями, причому відповідно до пропорцій холу.



Дизайнери студії меблів «New Art» радять як зробити правильний вибір стилю меблів по індивідуальному замовленню. Для цього спочатку обчислюють коефіцієнт пропорціональності  на основі параметрів довгої стіни в передпокої. Співвідношення висоти і ширини стіни і є орієнтиром для вибору. Купити меблі для передпокою в дизайн студії меблів «New Art» на замовленя вдалий вибір за доступними цінами. Зателефонуйте за номером телефону (096)452-72-19, або завітайте в наші магазини меблів. Бажаємо вам якнайшвидше підібрати свій варіант меблів.